Akay Abiye Modelleri

Akay Abiye Modelleri


Abiye seçimi için bir çok alternatif varken, kadınlar buna rağmen hala kararsızlardır.

Bu konudan müzdarip bayanlar için, Akay abiye modelleri sizin kurtarıcınız olacaktır. Dolabınızın olmazsa olmazları abiyeler için tam bu noktada doğru yerdesiniz. Her renk ve tasarım’da istediğiniz modelleri Akay markası altında bulabileceksiniz.

Abiye seçimi sırasın da ten renginize yakışacak bir renk seçmeye dikkat edin. Zira bir çok kadın bu nokta’da yanılgalara düşüyor.

En sık yapılan hatalardan birisi de abiye modelini denemeden, dış görünüşe bakıp karar vermektir. Elbiseyi üstünüz de denemeden peşin hükümlü olmayın. Beğenmediğiniz bir model, üstünüz de sizi bambaşka birisi yapabilir unutmayın.

Akay Abiye Modelleri

Siyah Abiye Modelleri 459x700 Akay Abiye Modelleri

Siyah elbise modelleri, kadınlar için vazgeçilmez renkler arasındadır. Fazla kilo problemleri için önemli bir rol oynar. Fazla kiloları örterek estetik bir görünüm sağlar.

Siyah Elbise Modelleri 459x700 Akay Abiye Modelleri

Önemli toplantı ve ziyaretlerde siyah elbise modelleri tercih edilebilir.

 

Zümrüt Abiye Modeli 459x700 Akay Abiye Modelleri

Sade, yalın bir güzelliğe sahip olmak ister misiniz ? O zaman bu zariflikte ki Zümrüt rengi abiye modeli tam size göre. Straplez kesimli bu şık uzun gece elbisesi tercihleriniz arasında yer alabilir.

Kirmizi Abiye Modeli 459x700 Akay Abiye Modelleri

Tercihinizi iddaalı bir renk ile yapmak ister misiniz, o zaman kırmızı rengin dikkat çekici havasını deneyin. Tüm dikkatleri üstünüze çekmek istiyorsanız sırt kısmında ki şifon pelerin bulunan bu şık uzun elbise modelini kullanabilirsiniz.

Acik Kirmizi Abiye Modeli 459x700 Akay Abiye Modelleri

Katıldığınız toplantı veya organizasyonlarda simge olmak için size uygun bir model. Nar kırmızısı abiye modeli ile bu mümkün.

Mor Abiye Modeli 459x700 Akay Abiye Modelleri

Mor renk her daim göz alıcı etkisi ile büyük bir kurtarıcı olmuştur bayanlar için. Uzun ve straplez kesim bu abiye modelinin zarafetinden ve çekiciliğinden etkilenmemek mümkünmü.

Kirmizi Akay Abiye Modeli 459x700 Akay Abiye Modelleri

Kırmızı renk ile bakanların dikkatini çekmek istemez misiniz. Bu incele çizgilere sahip tasarım sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Siyah Abiye Modeli 459x700 Akay Abiye Modelleri

Sade aynı zaman da hoş bir görünüm için siyah renk her zaman tercih edilebilir. Siyah rengin gücü ile kendinizi etkileyici hissedeceksiniz.

Mavi Abiye Modeli 459x700 Akay Abiye Modelleri

Davetli olduğunuz düğün, nişan veya bir yemek’te farkınızı hissettirmek adına mavi rengin ihtişamını kullanın. Mavi Abiye Modelleri

Akay Abiye Modelleri Mavi 459x700 Akay Abiye Modelleri

Vücut hatlarınızı mavinin etkileyici etkisi ile ortaya çıkarabilirsiniz. Denizin ferahlığını elbiseniz de hissedin ve yansıtın. Askılı balık abiye modeli.

Akay Abiye Modelleri 2012 459x700 Akay Abiye Modelleri

Güzel bir gece elbisesi örneği daha.

acik pembe abiye modeli 459x700 Akay Abiye Modelleri

Sıradışı, etkileyici bir görünüm için açık pembe rengin doğasına kapılın. Şifon pile kaplı hoş bir elbise modeli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>