Sade ve Şık Abiye Modelleri


Sade ve Şık Abiye Modelleri

abiye modelleri acik1 Sade ve Şık Abiye Modelleri

modamodellerim.net ziyaretçileri, sizler için en şık abiye modellerini sunmaya devam ediyoruz.

Modacılar abiye modelleri üzerinde çalışmaya devam ederek, yeni model abiye modelleri ortaya çıkarmaya devam ediyor. Tasarım konusunda çok fazla çeşidin olmadığı tesettür abiye modelleri konusunda son zamanlar oldukça fazla model çıktı. Yeni modeller, eskiye nazaradan daha canlı renklerden oluşuyor.

2012 yılı modelleri ise ekstra havalı. Bu yılın abiye modelleri geçmiş yıllar nazaran daha fazla önem arzediyor. Zira modacılar Son 5 yılın en iyi abiye modelleri 2012 yılında yapıldı sözleri herşeyi net bir şekilde açıklamakta ve ortaya koymakta zaten.

Bu yılın renkleri, geçmiş yıllara göre daha belirgin. Ayrıca çok çeşitli renk kullanımından ziyade ağırlık tek ve transparan renkler kullanılmaya çalışılıyor. Açık abiyeler daha fazla tercih ediliyor.
Bu yılın abiye tasarımları daha çok göze hitap eden modellerden oluşuyor.
Doğru seçim abiye giyiminde çok önemli. Kendi vücut ölçünüze ve zevkinize uygun modeller seçmeye dikkat edin.
Sade ve Şık Abiye Modelleri
Abiye Modelleri Videosunu İzlemek İçin:
[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’ image=’http://www.modamodellerim.net/wp-content/uploads/tesett%C3%BCr-abiye-giyim-6.jpg’]http://www.youtube.com/watch?v=51HYwgWMxtE&feature=related[/pro-player]

Bir önceki yazımız olan 2012 Tesettür Abiye Giyim Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>